Аматори з Пулин завітали до Ясної Поляни

Дата: 14.01.2019 15:16

11 січня Яснополянський Будинок культури був переповнений. Крім місцевих глядачів, сюди завітала молодь із сусідніх сіл, аби подивитися новорічний концерт.

З концертною програмою в село завітали артисти з Пулин. Це народний чоловічий колектив «Промінь», жіночий вокальний ансамбль «Мелодія душі» та солісти Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради на чолі з в. о. директора Віктором Саюком. Запальними українськими танцями радували присутніх юні учасники зразкового художнього хореографічного колективу «Колорит» (керівник Максим Пташнюк).

Перед початком концерту присутніх привітала секретар селищної ради Олена Гузюк.

Завідувач закладом культури Франц Войцеховський зазначає, що давно в Ясній Поляні не проводився такий змістовний концерт. Від імені жителів села та себе особисто Франц Олександрович висловлює щиру вдячність усім учасникам концерту, котрі подарували глядачам гарний настрій та приємні емоції.