З колядками до осель односельчан

Дата: 09.01.2019 16:59

Цьогорічне Різдво для мешканців Очеретянки було незабутнім і видовищним. Їх вітали Дід Мороз, Снігуронька та жіночий колектив «Калинонька».

Фото без описуЗазвичай свята Різдва Христового чекають діти, щоб поколядувати. 8 січня приємна несподіванка чекала і на дорослих. З колядками, новорічними солодкими подарунками до їхніх осель завітали аматори сільського БК. Директор закладу культури Алла Терещенко, яка була в ролі Діда Мороза, розповідає, що вони на санях об’їхали близько 30 дворів, де проживають ветерани праці та нинішні трудівники сільського господарства (доярки, механізатори).

Колядувальники привітали односельчан зі святами, подякували за їхню нелегку працю, подарували гарний настрій.

З гужовим транспортом допоміг сільський голова минулого скликання Микола Грибан. Спонсорську допомогу на придбання солодощів надав керівник СТОВ «Полісся» Василь Павлюк.