Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

З миром і добром у Новий рік

Новий рік – одне з найдавніших і найулюбленіших свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, яку з нетерпінням чекають люди.

29 грудня в Івановицькому СБК було гамірно та весело. Всіх захопила новорічна концертна програма «У Новий рік з миром і добром». Дід Мороз і Снігурочка (Черниш М. та Якубенко А.) привітали всіх присутніх у залі та побажали миру, щастя, добра та добробуту.

Учасники художньої самодіяльності (Опанащук Л., Черниш І., Якубенко Л., Якубенко А.) порадували глядачів новорічними українськими піснями у ексклюзивному виконанні. Вплетені в канву свята були міні-сценки, зіграні юними акторами на високому рівні (Острогляд А., Степанчук О., Гриценко А., Якубенко А. та інші).

Окрасою програми була майстерно зіграна велика сценка акторами-аматорами (Кравчук Т. – директор СБК та автор даного твору, Бондарчук І. – зав. бібліотекою) на тему «Весела свекруха». Гра акторів була настільки достовірною, що глядачі відчували себе учасниками відображуваних подій в українській родині.

Всі учасники концертної програми показали свою високу майстерність і зачарували глядачів чудовими пісенними і драматичними номерами. В.о. старости В. О. Пишнюк подякував всім учасникам новорічного дійства та привітав жителів села з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Багаторічна творча співпраця Івановицького СБК з Окільським клубом Вільської ОТГ (Якубенко Сергій – завідувач клубу) продовжилась 30 грудня у селі Новопіль, а також пізніш у селі Окілок новорічними святковими дійствами за участю івановицьких артистів.

Хай подарований сміх та позитивні емоції під час новорічних виступів дарують кожному учаснику та глядачу мир і добро на цілий 2019 рік!

Вячеслав Пишнюк.

 « повернутися до списку новин