У перший день Нового року

Дата: 04.01.2019 15:28

1 січня в Очеретянському Будинку культури було весело. Тут зібралися мешканці села, щоб подивитися новорічний концерт, відпочити.

Концертну програму розпочинала ведуча – Ліза Герасимчук. А яке ж Новорічне свято без Діда Мороза і Снігуроньки? Їх ролі вміло виконували Олександр Опанащук і Наталія Дубина.

Фото без описуПісні на зимову тематику прозвучали у виконанні Валентини Нестерчук, Володимира Веретинського, Наталії Дубини та вокального колективу «Калинонька», учасниці якого звернулася до глядачів зі словами вітання.

У ході концерту були виконані щедрівки, колядки, гумористична новорічна сценка.

Дід Мороз пригощав присутніх солодощами. Фінансову допомогу на їх придбання надав директор СТОВ «Полісся» Василь Павлюк.

Концертну програму підготували директор Будинку культури Алла Терещенко та бібліотекар Галина Тимошенко.