До ЗДО «Сонечко» завітала Новорічна казка

Дата: 03.01.2019 12:05

Колектив Пулинського закладу дошкільної освіти №2 «Сонечко» щорічно турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням.

Для цього було проведено всі необхідні підготовчі роботи. А саме: здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат, приміщень закладу новорічними атрибутами; вихователі виготовили цікаві плакати, що чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосферу; розмалювали шибки вікон казковими героями – Дідами Морозами, веселими зайченятами, дракончиками, сніговичками, які щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп відбулися 26, 28 та 29 грудня. На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок. Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій і залишили чудові враження дітям, батькам, бабусям та дідусям.

Фото без описуВіра Галушка, директор ЗДО №2.