У Новорічну ніч

Дата: 03.01.2019 08:30

Чимало мешканців та гостей Пулин в Новорічну ніч цікаво проводили свій час у центрі селища біля яскравої ялинки.

Так уже повелося, що у ніч з 31 грудня на 1 січня переважна більшість людей майже не спить: ввечері проводжають старий та зустрічають прийдешній рік в сімейному колі чи з друзями, а затим ідуть святкувати до головної ялинки.

У Пулинах її встановили на центральній площі. Ялинка особливо красива, коли над селищем опускаються сутінки. І горить вона різнокольоровими вогниками протягом усієї ночі.

В. о. директора Центру культури і дозвілля селищної ради Віктор Саюк розповідає, що у Новорічну ніч біля лісової красуні зібралося багато людей. Там проводився розіграш святкової лотереї, дискотека, «Караоке». Проте присутні надавали перевагу танцям. Та це й не дивно. Адже на дворі все ж таки зима.

Розваги тривали з 2 години аж до 6.30 ранку. Було весело. Учасники новорічного дійства задоволені розійшлися по домівках.