За спортивні досягнення отримано нагороди

Дата: 27.12.2018 15:15

22 грудня в обласній бібліотеці ім. О. Ольжича проведено підсумки спортивного року Житомирщини. На обласні урочистості були запрошені: Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, голова ВФСТ «Колос» Михайло Шакура, директор дитячо-юнацької спортивної школи Роман Павлюк та інші представники громади, котрі й отримували нагороди. А саме:

- За активну роботу по організації спортивно-масової роботи в громаді відзначено подякою обласної ради селищного голову Олександра Гаврилюка;

- нагороджено переможця обласних пошукових змагань під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», яким  стала команда Пулинської ДЮСШ;

за багаторічну сумлінну роботу та відданість товариству «Колос» відзначено голову Пулинської ВФСТ «Колос» Михайла Шакуру;

у номінації «Обласні сільські спортивні ігри Житомирщини серед ветеранів» перше місце посіла команда Пулинської об’єднаної територіальної громади.

Нагородження переможців та призерів змагань провели: голова обласної ради Володимир Ширма; начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді й спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь; начальник відділу організаційно-масової роботи управління розвитку фізичної культури і спорту Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Микола Пеньковий; голова спілки ветеранів Житомирщини, професор Григорій Грибан та ветеран спортивного руху Олександр Кухарський.

Переможці та призери обласних змагань отримали Дипломи та Кубки.

За спонсорську допомогу подяками ГО ЖТО "Колос" нагороджено директора СТОВ «Полісся» (с.Очеретянка) Василя Павлюка, керуючого виробництвом ТОВ "Діва-Агролан" Володимира Нагорного. За активну участь у спортивно-масовій роботі громади такими ж подяками відзначені Георгій Андрійчук, депутат селищної ради Микола Іщенко та Роман Павлюк.