У книгозбірні провели підсумки року

Дата: 27.12.2018 09:04

24 грудня в дитячому відділі Пулинської селищної бібліотеки за участі маленьких читачів проводились підсумки року - 2018.

У номінації «Кращий читач року» перемогу здобула щира, лагідна, добра Софіка Козачок (5-В кл.) ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Найбільш активні учасники масових заходів в дитячій бібліотеці» - в цій номінації з вдячністю відзначено трьох переможців: Софійку Козачок, Анастасію Бобрик (5- Б кл) та Анжеліку Бобрик (4- Б кл). Кращими ведучими протягом року були Софія Опанасюк та Альона Мельник (7-Б кл).

Крім цього, бібліотекар провела огляд нової літератури і діти охоче взяли собі книжечки.

Цікаво пройшов конкурс на знання позитивних якостей друзів – продовжити речення: «Я хочу, щоб моя подруга була щира, добра, милосердна...». Ліка Бобрик Ліка ще 62 слова моральних якостей, які б вона хотіла бачити в своєї подруги.

Власні вірші читали Софія Козачок та Альона Мельник.

Ігри, конкурси, вікторини по казках були другою частиною нашої зустрічі.

Всі отримали маленькі подаруночки та цукерки.

Ольга Буланова, бібліотекар дитячого відділу.