Новорічний ранок у школі мистецтв

Дата: 26.12.2018 15:11

23 грудня у школі мистецтв (хореографічний відділ) Пулинської селищної ради відбувся новорічний ранок. Юні танцюристи представили гостям цілу виставу.

Хореографічний колектив «Непосиди», під керівництвом Любові Хорощук, вітав присутніх запальними танцями, гарними віршами, вокальними номерами. Запрошені батьки із задоволенням сприймали хореографічні композиції як зовсім маленьких вихованців школи, так і учнів, котрі займаються танцями не один рік.

Батьки також допомагали готувати артистів, щоб святковий концерт пройшов на одному диханні.

Завдяки наполегливості та професіоналізму Любові Михайлівни свято пройшло на високому рівні.

Батькам також були продемонстровані нові костюми. Тканину для їх пошиття допоміг придбати депутат обласної ради Тарас Собко. Пошиття костюмів спонсорували самі батьки.

По завершенню свята юні таланти були відзначені невеликими солодкими презентами, які надав відділ гуманітарний Пулинської селищної ради, та керівник сільгосппідприємства «Діва-Агролан» Вадим Юзьков.

Учасники свята гарно відпочили та отримали чимало позитивних емоцій.

Школа мистецтв вдячна спонсорам та батькам за допомогу.

Фото без описуФото без описуВасиль Бернацький, директор школи мистецтв.