Солодкі подарунки – дітям наших захисників

Дата: 22.12.2018 12:26

Новорічних свят діти чекають з нетерпінням, адже у ці дні вони отримують багато солодких подарунків. А щоб свято було ще яскравішим, селищною радою закуплено 80 новорічних подарунків для дітей учасників бойових дій, які брали участь у АТО та ООС України.

Фото без описуНезадовго до свят до Пулинської селищної ради звернувся голова районної спілки ветеранів АТО Сергій Яровий з проханням допомогти у придбанні новорічних подарунків дітям учасників бойових дій, котрі проживають на території громади. Рішенням останнього засідання сесії на ці потреби було виділено кошти у сумі 10 тис. грн. На них придбано 80 новорічних подарунків. Секретарем ради Оленою Гузюк та начальником відділу гуманітарного Георгієм Андрійчуком подарунки передано Сергію Яровому.

Селищна рада турбується, аби дітям наших захисників новорічні свята були радісними.