У Пулинах відкрили новорічну ялинку

Дата: 20.12.2018 08:51

19 грудня о 16 годині на центральній площі Пулин відкрили селищну ялинку. Ця пишно вбрана вічнозелена лісова красуня радуватиме дітей та дорослих протягом усіх Новорічно-різдвяних свят.

До нинішнього часу новорічне дерево прикрашали біля приміщення пошти чи будинку культури. А цей рік вперше встановили привозну ялинку. Її прикрасили яскравою ілюмінацією, а внизу розмістили дитячі малюнки на новорічну тематику.

Присутніх, яких зібралося багато як ніколи, зі святом Миколая та Новим роком вітали: секретар селищної ради Олена Гузюк, благочинний Пулинського району протоієрей Сергій Янчук, вихованці школи мистецтв, аматори Центра культури і дозвілля селищної ради і, звичайно, Дід Мороз та Снігуронька. Захід вела головний спеціаліст відділу гуманітарного Лариса Громська.

Селищна рада висловлює вдячність:

- ДП «Пулинський лісгосп АПК» – за надане новорічне дерево;

- РЕМу – за допомогу в його встановленні;

-  відділенню поліції – за супровід;

- управлінню праці та соціального захисту населення РДА – за фінансову підтримку;

ПП Олександру Брикову – за святкові феєрверки, які були вражаючими.