Напередодні свята Миколая

18 грудня працівники Пулинської селищної ради відвідали дитячі будинки сімейного типу громади, прийомні сім’ї та сім’ї опікунів, вихованцям яких вручили солодкі подарунки.

Дітвора завжди з нетерпінням чекає Свята Миколая. Тож на його напередодні, після обіду, коли учні повернулися зі школи, а дошкільнята з дитсадків, секретар селищної ради Олена Гузюк, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, спеціаліст І категорії відділу гуманітарного Тетяна Андрійчук завітали з подарунками до дітей, аби привітати їх з Миколаєм та Новим роком.

Тетяна Андрійчук зазначає, що на території громади знаходиться 4 дитячі будинки сімейного типу, 6 прийомних сімей та сім’ї під опікою і піклуванням. У них виховується 75 дітей.

Дітлахам побажали щасливих свят та веселих канікул. Щоб здійснювалися усі їхні мрії, а святий Миколай завжди приносив лише гарні подарунки.