ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА МІЖВІДОМЧА КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНА РАДА З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ НАДАЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Дата: 17.12.2018 12:48

Щодо ролі та участі ОТГ області у реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право». Цей проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Його мета – підвищити юридичну грамотність мешканців України та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток країни як сучасної демократичної держави.

Згаданий проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному громадянини.

Детальніша інформація на веб-сайті: http://pravo.minjust.gov.ua/