Проведено підсумки спортивного року -2018

Дата: 14.12.2018 21:14

14 грудня у приміщенні школи мистецтв Пулинської селищної ради проведено підсумки спортивного року, що минає. Кращим спортсменам вручено Грамоти, медалі, призи та подяки.

Фото без описуСпортивне свято відбулося за участі очільника громади Олександра Гаврилюка, начальника відділу гуманітарного Георгія Андрійчука, завідувача сектором сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму райдержадміністрації Сергія Перегуди, котрі провели нагородження спортсменів.

Фото без описуЗа активну участь у спортивному житті громади Почесними Грамотами селищної ради нагороджено: гравця команди ФК «Пулини» Юрія Кужеля; керуючого виробництвом «Діва-Агролан» Володимира Нагорного; призерів обласних і Всеукраїнських змагань з інваспорту Миколу Фесенка та Сергія Лебедя;Фото без опису гравчиню жіночої волейбольної команди Світлану Кравчук; капітана команди ФК «Полісся» Романа Павлюка; капітана команди з волейболу ФК «Пулини» Олексія Іщенка; капітана футбольної команди ФК «Пулини» Олександра Висоцького.

Визначено та нагороджено переможців у номінаціях: «Кращий воротар» - Денис Василенко (ФК «Пулини»); «Кращий захисник» - Юрій Кужель; «Кращий півзахисник» - Вадим Ковальчук; «Кращий нападник» - Дмитро Кужель; «Кращий гравець-2018» - Олег Костриця; «Молода футбольна надія» - Максим Костриця.Фото без опису

Ще одним видом спорту, який набуває популярності в нашій громаді є волейбол. Особливо яскраво себе презентує останнім часом жіноча команда. Тому рішенням оргкомітету було визначено номінацію «Волейбол – моє захоплення». Відзнаку переможця отримала капітан команди Віта Мельник.

Також було відзначено ще дві номінації: «Фанат спорту» - Микола Іщенко та «Спортивне довголіття» - Михайло Шакура.

Фото без описуФото без опису

Спортсменам побажали нових перемог, щоб спортивні традиції громади продовжувались і примножувались.

Фото без описуФото без опису

Своїми виступами вихованці школи мистецтв подарували присутнім гарний настрій.  Фото без описуА у виконанні гурту «Poop dance», що в перекладі означає популяризація української пісні, соліст – Василь Бернацький, прозвучали веселі наспіви.