Хай ніколи не повториться жах ядерної катастрофи

Дата: 14.12.2018 15:34

14 грудня згідно з указом Президента України відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.Фото без опису

Цю аварію не можна просто забути, адже приблизно 4 тисячі людей усвідомлено й мовчки, жертовно віддали своє життя в ядерному котлі. Наслідки аварії ми бачимо і тепер, це: хвороби дітей, забруднене навколишнє середовище, опустілі оселі, села, міста.

У ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів до цієї дати було проведено: виставку малюнків «Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…», годину спілкування «Який чудовий цей світ», бесіди «Чорнобиль – наш біль», у шкільній бібліотеці відкрито книжкову експозицію «Дзвони тривоги».

Діти ще раз вклонилися мужності, самовідданості та високому професіоналізму ліквідаторів.

Тож, хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати життя, безпечне середовище, свою землю.