Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області повідомляє:

Дата: 11.12.2018 08:55
Кількість переглядів: 1368

Особи з інвалідністю, що настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, упродовж усього періоду до відновлення здоров’я отримують за кошти Фонду соціального страхування України санаторно-курортне лікування, лікування в закладах охорони здоров’я всіх прямих наслідків страхового випадку, забезпечуються лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами реабілітації, колясками, протезно-ортопедичними виробами, медичним доглядом і побутовим обслуговуванням тощо.

Фото без описуМедичні і соціальні послуги фінансуються Фондом у необхідному обсязі відповідно визначеної потреби. Так, станом на сьогодні з початку 2018 року Хорошівським відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області санаторно-курортним лікуванням забезпечено 21 особа з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

За оперативними даними, станом на 01.11.2018 по відділенню у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 20 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення забезпечено 34 потерпілих.

Протягом 10 місяців цього року відповідно до укладених договорів було забезпечено 14 потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами). Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено одного потерпілого.

Також упродовж зазначеного періоду виплати на постійний сторонній догляд – 6 осіб, на побутове обслуговування – 8 потерпілих.

Крім того, зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами було забезпечено одного потерпілого. Проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 13 осіб з інвалідністю.

Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області здійснює фінансування медико-соціальних послуг, у разі настання страхового випадку ФССУ проводить такі виплати:

1) допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;

2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;

3) щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;

4) страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;

5) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;

6) відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням померлого.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області за адресою: смт Хорошів, вул. Героїв України, 13а

(04145) 3-18-17, 3-36-74

Начальник відділення:                                                                     О.В.Ющенко

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь