Шановні працівники Пулинської селищної ради та депутати!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі.

Тому Ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб громади, про добробут кожного мешканця старостинського округів Пулинської селищної ради. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування виконують волю громад та спільно відстоюють їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Бажаю усім міцного здоровя, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення життєвих мрій і сподівань.

Олександр Гаврилюк, Пулинський селищний голова.