Святкова урочистість у Житомирі

Дата: 06.12.2018 16:18

Напередодні Дня місцевого самоврядування, 6 грудня, у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбулися урочистості. На них побували представники Пулинської громади разом з її очільником Олександром Гаврилюком та депутатом Оленою Мороз.

Фото без описуЗ вітальним словом до присутніх звернувся голова обласної ради Володимир Ширма, зазначивши що це професійне свято всіх тих, хто представляє інтереси громадян та приймає від їх імені рішення. Це свято працівників виконавчих апаратів, які забезпечують виконання радами своїх повноважень.

В.Ширма подякував депутатам обласної ради за конструктивну роботу, принциповість позицій та активність, відзначив кращих працівників самоврядування.Фото без опису

Почесною грамотою обласної ради та цінним подарунком нагороджено депутата Пулинської селищної ради Олену Мороз за активну депутатську діяльність та вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток нашої громади.

Урочистість завершилась святковим концертом.