Зі святом Вас, шановні військовослужбовці!

Дата: 05.12.2018 16:02

Фото без описуСвято Збройних Сил України має особливе значення. Адже країна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни.

Вірю в те, що Українська армія й надалі залишатиметься національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

Сьогодні на сході у складі Збройних Сил України боронять рідну землю від агресора й наші земляки. Пулинська селищна рада намагається всіляко допомагати військовим. Так, за кошти, зібрані громадою, була надана шефська допомога військовій частині А 2076 м. Новограда-Волинського. Тісно співпрацюємо і з місцевим райвійськкоматом.

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України! Щиро вітаю Вас зі святом. Бажаю здоров’я, миру та спокою Вам та Вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

Слава Україні!

З повагою Олександр Гаврилюк, Пулинський селищний голова.