Поспішаймо творити добро!

Дата: 04.12.2018 15:49

Міжнародний день інвалідів, що відзначається 3 грудня, дає можливість привернути увагу суспільства до проблем, які переживають люди з особливими потребами. Про місцевих жителів з інвалідністю потурбувалась Пулинська громада.

З цієї нагоди у селищній раді було організовано акцію «Поспішаємо творити добро». Фото без описуВ ході акції провідний спеціаліст відділу гуманітарного Марина Остапчук, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Наталія Вацьківська, депутат селищної ради, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Валентина Прут відвідали 32 жителів громади, котрі мають інвалідність. А саме: 24 особи, що знаходяться на обслуговуванні в Центрі надання соціальних послуг селищної ради, Фото без опису8 дітей, котрим встановлена підгрупа «А».

Учасники акції поспілкувалися з громадянами, до яких завітали, стосовно соціального захисту, дали відповіді на їхні запитання. Людям з особливими потребами вручили продуктові набори.

Акцію проведено за сприяння селищного голови Олександра Гаврилюка. Фото без опису

Мешканці громади, яких відвідали, щиро вдячні за увагу та турботу.Фото без опису

Марина Остапчук, провідний спеціаліст відділу гуманітарного селищної ради.