400 років селу Чернявка

Дата: 27.11.2018 09:46

Фото без опису  Село Чернявка Пулиноутського старостинського округу відзначила своє 400- річчя. Маленький клаптик мальовничого Полісся багатий працьовитими людьми та прадавніми традиціями. Тому, як і  годиться на святі села , були спогади, вітання, відзнаки, подарунки , концерт.

Відкрила святкування староста Тетяна Буковенко. Вона привітала всіх жителів та гостей Чернявки зі святом. Завідуюча бібліотекою Пулинської селищної ради Олена Грозовська розповіла про історію села, яке є її маленькою батьківщиною. Присутніх вітали Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, який традиційно прибув на свято із подарунком, та начальник відділу гуманітарного Пулинської  селищної ради Георгій Андрійчук.Фото без опису

Під час свята Тетяна Буковенко відзначила подяками  та подарунками найстаршу жительку Чернявки Марію Миколаївну Грибан; подружжя Сак Василя Маколайовича та Галину Володимирівну, які прожили в парі 55 років; Тетяну Грибан – багатодітну маму, яка сама виховує трьох дітей; учасника бойових дій Миколу Максименка; ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Василя Грибана та вручила подарунок для батьків наймолодшої жительки села Крістіни Поперечнюк.

Присутні отримали задоволення від привітань наймолодших артистів – вихованців ДНЗ «Золоте копитце» (керівник – Катерина Грибан) та від виступів учнів 1, 6, 7 класів місцевої школи під керівництвом педагога Марії Андрієнко. Також свої музичні сувеніри дарував землякам жіночий ансамбль «Берегиня» Чернявського Будинку культури (директор – Світлана Грибан).

Фото без описуНа гостей свята чекав ще один мистецький подарунок – виступ ансамблю народної пісні «Горлиця» із сусідньої Барашівської громади. Фото без описуА всі присутні в залі отримали на згадку буклети «400 років селу Чернявка», виготовлені Пулинською селищною радою та бібліотекою.

За фінансову підтримку організатори свята дякують депутатам Пулинської селищної ради Тетяні Костриці та Олександру Гаврилюку, директору СТОВ «Чернявське» Василю Фесику та інвестору Олегу Зінчуку.