У с.Очеретянка відзначили День сільського господарства

Дата: 21.11.2018 15:33

Фото без описуВ п’ятницю в с.Очеретянка в приміщенні Будинку культури відбулося святкування професійного свята - Дня працівників сільського господарства.   Свято відкрили головний бухгалтер Нестерчук Валентина Василівна та бухгалтер по земельних питаннях Коваленко Раїса Дмитрівна, які висловили подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам за любов до рідної землі, за нелегку роботу в господарстві.

Піднесли коровай на українському рушнику директору СТОВ «Полісся» Василю Олексійовичу Павлюку.

Керівник СТОВ «Полісся» Павлюк В.О. нагородив Грамотами  та цінними подарунками найкращих працівників  господарства.  Механізатору Осіпчуку Василю Миколайовичу вручили велосипед. Фото без опису

Працівників сільського господарства вітали Пулинський селищний голова Гаврилюк О.С., в.о.старости Очеретянського старостинського округу Володіна Л.О., керівник апарату Пулинської РДА Павлюк О.В.

Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради відзначено доярку СТОВ «Полісся»  Петруняк Олену Іванівну та механізатора СТОВ «Полісся»   – Герасимчука Олександра Аркадійовича.

Фото без описуСвятковий концерт для учасників свята подарував оркестр національної поліції України в Житомирській області під керівництвом капітана поліції Коротуна Олександра Миколайовича.

На завершення святкового дійства проведено розіграш лотереї, де призами були мішки із  пшениці, жита, вівсу, кукурудзи, тюки соломи і сіна, мед, крупа – гречка, знаряддя праці для сільського господарства та головними призами– 4 велосипеда.

День сільського господарства в с.Очеретянка  пройшов гарно, святково, радісно  та залишив гарні спомини.

В.о. старости Володіна Л.О.