Участь у відкритому чемпіонаті ЖРО ВФСТ «Колос» з тенісу настільного серед ветеранів області

Дата: 20.11.2018 12:01

Фото без описуВ суботу, 17 листопада 2018 року в спортивній залі Глибочицької ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено відкритий чемпіонат ЖРО ВФСТ «Колос» з тенісу настільного серед ветеранів області, присвячений памяті тренера-викладача Міщенка Володимира Івановича. В чемпіонаті взяли участь ветерани Житомирського, Коростишівського, Чуднівського районів та Пулинської ОТГ. За команду Пулинської ОТГ виступали Шакура М.П., який посів друге місце та був нагороджений дипломом другого ступеня та срібною медаллю. Корзун В.Л. посів четверте місце, Фесенко М.Л. посів восьме місце.

Вітаємо наших ветеранів з успішним виступом та зичимо їм міцного здоровя та довго ще радувати своїх вболівальників на спортивній ниві.

Голова ВФСТ «Колос»                                                                      М.П.Шакура