РІДНА МОВО – КРАЮ БАТЬКІВСЬКОГО ПІСНЯ

Дата: 13.11.2018 10:21

День української писемності та мови було встановлено указом Президента України в 1997 році й відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

11 листопада в бібліотеці Пулинської селищної ради зібралося близько 30 діток, щоб відзначити цей день. Розмовляли про мову – найбільший скарб будь-якого народу.

Багата і барвиста мова українського народу. Мова – то краса нашого життя, наше минуле і наше майбутнє. Рідне слово – невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ.

Під час заходу було проведено конкурс знавців рідної мови, мовні загадки та перегляд літератури «Рідна мова - давня й молода, світить рідне слово, як жива вода». Діти охоче читали вірші про мову Л. Українки, Т. Шевченка, І. Гнатюка, Б. Лепкого. Далі були ігри, конкурси, вікторини.

Переможці отримали призи. Дружня розмова на різні теми за чаєм з печивом завершила цей захід.

Працівники книгозбірні вдячні керівництву агрофірми «ІЛТА» та СТОВ «Надія ВП» за надану фінансову допомогу.

Ольга Буланова, бібліотекар дитячого відділу.