Життя – це книга!

Дата: 12.11.2018 16:21

Є люди, які її пишуть, є ті, що читають і живуть так, як хтось прописав. А наші колеги Михайло Плосковітов та Юрій Грабовський щедро наповнюють життя працею, наполегливістю, творчістю.

Фото без описуФото без опису

Тож до дня Української писемності Всеукраїнське об’єднання «Громадянин» відзначило їх своїми нагородами: М. Плосковітова – «За служіння мистецтву» та Ю. Грабовського – «За збереження історії».

Щиро раді за колег, зичимо їм і далі писати свою книгу – яскраву, повну вражень, розуміння, позитивних діянь і вражень. Нехай за їхніми спинами виростають крила, які дозволятимуть і далі працювати, творити не втрачаючи гарного настрою і фортуни.

Думайте позитивно, адже як стверджував Річард Бах «Ми притягуємо в наше життя те, що думаєм». Ваша творча праця – вклад у розвиток нашої держави, стимул до дій і натхнення до праці.

3.А. Лисюк, диретор ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.