У День української писемності та мови

Дата: 12.11.2018 11:41

9 листопада, у День української писемності та мови, проводився вісімнадцятий за ліком Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який об’єднав шанувальників української мови не тільки нашої країни, але і різних куточків світу.

До написання диктанту «Крила України», який тривав близько 15 хв, долучилися і працівники відділу загальної та організаційної роботи селищної ради. Його написання не тільки дало нам можливість перевірити свої знання, але й взяти участь у національній акції.

Україна та наша мова – це єдине. Пам’ятаймо про людей, які віддали своє життя тільки тому, що говорили українською. Шануймо нашу мову, бо іншої в нас нема й іншої нам не треба. Адже це – душа народу, це те спільне, що належить нам усім і об’єднує нас.