9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народної творчості

Дата: 09.11.2018 08:30

Шановні працівники культури! На осінньому календарі золотом листопада викарбовано ваше професійне свято, свято гармонії, краси, доброго настрою, духовності й безмежних емоцій. Адже все це ви даруєте людям.

Фото без описуВи працюєте, коли всі святкують. Ви відроджуєте і зберігаєте найкращі традиції нашого народу, запалюєте своєю творчістю. І в цей непростий час даруєте впевненість в тому, що наша українська культура – колоритна, унікальна, неповторна.

Здоров’я та гарних спогадів про роки, проведені на сцені, бажаю працівникам культури, які вже на заслуженому відпочинку.

Щиро вдячний аматорам сцени за те, що ваш талант, подарований Богом, безкорисливо віддаєте глядачам.

Нехай кожен день дарує вам наснагу до нових мистецьких перемог та творчих злетів. Нехай буде з вами щастя, добробут і родинний затишок. Нехай сьогодні, завтра і завжди вас супроводжує небесна благодать, і сторицею повертаються до вас неперевершені світлі емоції, які ви даруєте людям!

Олександр Гаврилюк, Пулинський селищний голова.