Допомогли військовикам покращити соціально-побутові умови

Дата: 06.11.2018 16:56

3 листопада військова частина А2076 м. Новограда-Волинського звітувала про результати роботи та дякувала керівництву Пулинського району, зокрема і селищному голові Олександру Гаврилюку, за надану їм шефську допомогу.

Фото без описуФото без опису (фото з архіву громади).

Нагадуємо, що на початку серпня військовики отримали від мешканців Пулинщини шефську допомогу у вигляді побутових товарів та будівельних матеріалів для ремонту приміщення казарми. На ці потреби мешканцями Пулинської селищної ради було зібрано близько 75 тис. грн, на які закуплено необхідні матеріали і доправлено їх до місця призначення. Військовослужбовці показали шефам приміщення казарми та розповіли, які ремонтні роботи планували виконати.

За цей невеликий відрізок часу в приміщенні зроблено якісний ремонт. Тепер строковики військової служби перебувають у сучасних соціально-побутових умовах.

Вдячні військові порадували шефів чудовим концертом.