4 листопада – День працівника соціальної сфери України

Дата: 02.11.2018 14:57

2 листопада працівники соціальної сфери Пулинської громади приймали вітання з нагоди свого професійного свята. Їх вітали селищний голова Олександр Гаврилюк, заступник голови Олександр Макеєнко, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, директор Центру надання соціальних послуг Наталія Вацьківська.

«Соціальні робітники щоденно діляться своїм душевним теплом з тими, хто найбільше його потребує: самотніми громадянами похилого віку, інвалідами, людьми з багатодітних та малозабезпечених сімей, – розповідає Н. П. Вацьківська. – Їхня професія є однією з важливих та необхідних».

У комунальній установі «Центр надання соціальних послуг селищної ради» працює 11 соціальних робітників, котрі надають послуги 90 одиноким престарілим громадянам. Своєю душевною теплотою, розумінням, милосердям, добротою, клопіткою працею вони допомагають вирішувати підопічним життєво-важливі питання. Престарілих громадян обслуговують: Наталія Черниш (Івановицький старостинський округ), Тетяна Бондар та Галина Грибан (Кошелівський), Людмила Бусько та Наталія Рибчинська (Очеретянський), Анна Грибан (Пулино-Гутський), Алла Дубенко (Ялинівський), Марія Вознюк, Галина Талько та Наталія Боярчук (смт Пулини). Одиноким пенсіонерам Павлівської сільської ради допомагає Ірина Пилипець. Ці люди для своїх підопічних – і опора, і розрада.

За чуйне ставлення та добросовісне виконання своїх обов’язків Почесними грамотами селищної ради нагороджені Алла Дубенко та Наталія Черниш.