Узбіччю доріг – належний стан

Дата: 31.10.2018 14:30

Третій день поспіль обабіч доріг, при в’їзді в Пулини з боку Ягоденки та при виїзді – у напрямку Ясної Поляни, проводиться вирубка кущів. Цю роботу ініціювала селищна рада.

Інспектор з питань благоустрою відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради Валентина Кардаш говорить, що молоді деревця швидко підростають. І якщо їх не вирубувати, обабіч доріг утворюється щільна завіса. А щоб такого не сталося, за дорученням очільника громади Олександра Гаврилюка, очищаються узбіччя від кущів-самосію.

У напрямку Ягоденки цю роботу виконує двірник Валерій Черниш. Йому допомагає людина, яка направлена виконавчою службою на відпрацювання громадських робіт. Ще два чоловіки працює в Яснополянському напрямку.

Тож видимість на дорогах буде кращою.