Виїзний прийом громадян у Веснянці та Радецькій Болярці

Дата: 24.10.2018 09:22

23 жовтня селищним головою Олександром Гаврилюком спільно з секретарем ради Оленою Гузюк, начальником відділу гуманітарного Георгієм Андрійчуком, спеціалістом землевпорядником ІІ категорії відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Оксаною Черниш проведено виїзний прийом громадян в селах Весняка та Радецька Болярка.

Також представниками громади відвідано с. Ужівку.

Жителів Веснянки найбільше турбують такі питання: руйнування доріг лісовозами, виділення землі (по 2 га), виплата коштів орендарями за земельні паї. Також мешканці села звернулися до О. С. Гаврилюка з проханням дооблаштування огорожі на місцевому кладовищі. Відповідь селищного голови була такою, що дане питання вирішуватиметься навесні.

Жителів Рад.Болярки турбує питання встановлення нової авто зупинки та освітлення села у нічний час.

До кінця року в Рад.Болярці планується встановити дві системи автономного освітлення. А щодо авто зупинки, то це питання також вирішуватиметься у наступному 2019 році.

Усі звернення громадян будуть вивчені, опрацьовані та по можливості вирішені.

Олена Гузюк, секретар ради.