Вечірні профілактичні рейди

Спеціалістами відділу гуманітарного Пулинської селищної ради проведено вечірні профілактичні рейди у заклади культури та торгівлі, де відпочиває молодь.

Наприкінці минулого робочого тижня, з ініціативи селищної ради, з метою профілактики бездоглядності, правопорушень та злочинності серед дітей та молоді, запобігання вживанню неповнолітніми спиртних напоїв, наркотичних та токсичних речовин, продажу підліткам спиртних та тютюнових виробів, контролю за роботою закладів культури і торгівлі у вечірній час працівниками відділу гуманітарного спільно з правоохоронцями проведено вечірні рейди.

- Ми побували у закладах культури та торгівлі таких сіл: Очеретянка, Ясна Поляна, Івановичі, спілкувалися з молоддю, - коментує провідний спеціаліст відділу гуманітарного М.Остапчук. - Із власниками закладів проведено інформаційно-профілактичну роботу щодо їх відповідальності за продажу неповнолітнім спиртних напоїв та дотримання графіку роботи.

Згаданий рейд не перший і не останній. Робота в цьому напрямку продовжуватиметься.