Олександр Гаврилюк провів виїзний прийом громадян

17 жовтня у селі Чернявка Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк провів виїзний прийом громадян.

Прийом громадян проводився за участі секретаря ради Олени Гузюк, спеціаліста-землевпорядника ІІ категорії відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Оксани Черниш, старости Пулино-Гутського старостинського округу Тетяни Буковенко, діловода – Олени Поліщук.

Людей хвилюють такі питання:

- довідки про доходи, що надаються управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

- у Чернявці підприємцями з Ємільчиного проводиться виїзна торгівля харчовими продуктами, яка перешкоджає ефективній роботі сільських магазинів;

- встановлення вуличного освітлення;

- проведення дротового Інтернету;

- нерегулярне автобусне сполучення.

Усі згадані питання будуть вивчені селищною радою та надані відповіді у місячний термін. Щодо вуличного освітлення, то це питання наступного року. Воно буде включене в Програму соціально-економічного розвитку громади.