Про святкування у селі Веснянка

14 жовтня День захисника України відзначали і у Веснянському сільському клубі Кошелівського старостинського округу. Про святкування розповідає його завідувачка Людмила Ілючок.

Близько 15 години до місцевого закладу культури почали сходитися люди. Сюди завітав і односелець Павло Новаківський (у військовій формі), який щойно повернувся зі строкової служби. Люди чекали цього свята. Гучними оплесками підтримували кожен концертний номер.

Святкову програму підготували силами сільських аматорів - Олени, Віти, Насті Новаківських, Галини Свіжевської, Любові Салій, Гвідона Ковнацького та інших. У їхньому виконанні звучали пісні, вірші на теми козацтва та захисту країни від ворогів.

Нашим захисникам – Сергію Левицькому, Павлу Новаківському, Василю Мельничуку вручені грошові винагороди. Спонсорську допомогу надав ФОП «Ядута».

Захід завершився молитвою за захисників України, аби вони поверталися з війни живими і неушкодженими.