Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Побували на спільній молитві за Україну

14 жовтня на Софіївській площі в Києві за участі президента Петра Порошенка, голови Української православної церкви Київського патріархату Філарета, представників інших конфесій відбувся багатолюдний молебень за Єдину церкву, армію і сильну державу. На богослужінні побували працівники Пулинської райдержадміністрації та мешканці громади.

Свої привітання зі святом Покрови, Днем захисника Вітчизни та з попереднім рішенням про надання автокефалії висловили: президент Петро Порошенко, предстоятель Української автокефальної православної церкви Макарій, єпископ Української греко-католицької церкви Богдан Дзюрах, представник Української православної церкви Московського патріархату та інші.

У своєму виступі П.О.Порошенко наголосив, що отримання Томосу – це не привід для розбрату, а навпаки – поштовх до єднання. В нову об’єднану церкву силоміць нікого не зганятимуть. Це буде добровільне об’єднання. Водночас президент запевнив, що тиску на прочан Української православної церкви Московського патріархату не буде, а держава захистить права священиків та прочан УПЦ МП, які разом з іншими будуть створювати єдину Українську помісну церкву.

Крім цього Петро Порошенко підкреслив, що Томос про автокефалію буде вручено предстоятелю церкви, якого обере об’єднавчий архієрейський собор.

 

 

 

 « повернутися до списку новин