Привітали захисників України

Дата: 12.10.2018 22:47

12 жовтня в будинку культури Пулинської селищної ради відбувся урочистий захід, в ході якого вшановували мужність та звитягу захисників України.

Вітаючи присутніх, селищний голова Олександр Гаврилюк наголосив, що 14 жовтня ми відзначаємо чотири великих свята – День захисника України, Українського козацтва, чергову річницю створення Української повстанської армії (УПА) та Покров Пресвятої Богородиці. Це свято тих, хто захищав і захищає країну від ворогів. Почесними грамотами селищної ради Олександр Станіславович нагородив учасників бойових дій на Сході: Руслана Сіцінського, Владислава Шайду, Олега Четокіна, Юрія Лисюка, Анатолія Фурмана.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання.

З вітальними словами виступили голова районної державної адміністрації Віктор Байда, голова районної ради Анатолій Липко, майор Пулинського РВК Дмитро Мороз та настоятель Свято-Миколаївського храму УПЦ КП смт Пулини о. Сергій Янчук. Прочитавши молитву до Пресвятої Богородиці, отець сказав, що до чотирьох нині існуючих свят, може додатися п’яте – отримання Україною Томосу.

Фото без описуФото без описуФото без описуПісля цих слів музичним вітанням для присутніх стала пісня «Дорога до храму», яку майстерно виконав Віктор Саюк.

У концертній програмі взяли участь: Роман Шостак, Олена Загацька, Василь Бернацький, Юлія Поліщук, Альона Волосянська, дитячий хореографічний колектив школи мистецтв (керівник Любов Хорощук), «Народний ансамбль «Промінь», дебютанти концерту – жіночий вокальний ансамбль «Мелодія душі», гурт «Стрибожі правнуки» під керівництвом керівника гуртків Центру дитячої та юнацької творчості селищної ради Володимира Лисюка. Цей гурт нагадав про справжніх козаків та їх бойове мистецтво.

Зі святом Вас, дорогі захисники!