Повідомлення про бізнес-форум «Horasis China Meeting in Ukraine»

Дата: 11.10.2018 09:14

14-15 жовтня поточного року в Києві у виставковому центрі «Парковий» відбудеться бізнес-форум «Horasis China Meeting in Ukraine». Захід організовують Horasis Ukraine, China Federation of Industrial Economics та Horasis (Швейцарія).

Участь у зазначеному форумі підтвердили 250 представників великих корпорацій та державних діячів Китаю, Америки, Європи. Загальна доступна кількість учасників від України складатиме не більше 100 представників.

Форум створить можливість для представників органів державної влади та бізнес-середовища продемонструвати інвестиційну привабливість держави та презентувати конкретні інвестиційні проекти у різних секторах економіки.

Вартість участі для представників бізнесу складає 3000 дол. США.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті: http://horasisua.com/uk/ або за телефоном 063-430-32-10 Сергій Сек – директор ТОВ «Хорасіс ЮА».

Інформацію про підприємства, які виявлять бажання взяти участь у заході, просимо надсилати до 13 жовтня 2018 р. на електронну адресу відділу зовнішньоекономічної діяльності: invest zt@ukr.net.

Віктор Градівський, в.о. директора департаменту.