Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Володимир Лисюк – у фільмі «Чорний козак»

Наш земляк Володимир Лисюк знімався в художньому фільмі «Чорний козак» (2018 р.), в якому йдеться про невмирущість українського духу. Він зіграв одну з головних ролей – Козака Характерника.

Володимир Олександрович – керівник патріотичного гуртка «Сокіл-Джура», що діє при комунальному закладі позакласної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради. Там вивчають бойове мистецтво. Разом зі своїми вихованцями Володимир побував на багатьох патріотичних заходах країни. Він особисто знайомий з Сашком Лірником, за однойменною казкою якого «Про вдову Ганну Шулячку, Чорного Козака і страшне закляття» знято фільм.

В. Лисюк розповідає, що стрічку знімали протягом 10 років. Режисер – Ярослав Чабанюк. Це перший народний художній фільм, який вийшов за кошти людей. Його бюджет склав більше двох мільйонів грн.

Вперше фільм продемонстрували на закритому допрем'єрному показі в київському кінотеатрі «Жовтень» 1 серпня цього року. Стрічку планується випустити в український обмежений прокат 24 жовтня.

Фото з архіву Пулинської громади.

 

 

 

 « повернутися до списку новин