Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) інформує

В рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінлянської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд.

Трастовий Фонд (далі – Фонд) забезпечує грантове фінансування для проектів у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики, що є інструментом співпраці двох країн у зазначеній сфері.

Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Відоповідно до Угоди між Держенергоефективності та Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО Агенство є координатором роботи Фонду в Україні.

Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу як органи місцевого самоврядування, так і бізнес.

Пріоритетними є заявки, щодо розробки якісних техніко-економічних обгрунтувань для проектів з відновлюваної енергетики.

Детальну інформацію щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності у розділі «Діяльність», рубрика «фінсько-український трастовий фонд» (http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund), де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки.

За додатковою інформацією звертатися до:

-Андрія Левконюка, керівника групи з реалізації завдань фонду з фінської сторони: andrew. levkonyuk@fcg.fi;

-Богдана Радченка, члена групи з реалізації завдань Фонду з української сторони: radchenkobohdanl@gmail.com, тел. (044)5905415.

С.Савчук, голова.