Пам’яті Павла Воєводи

Дата: 07.10.2018 17:47

Уже всьоме в Пулинах проводиться футбольний турнір у пам'ять завідувача хірургічним відділенням центральної районної лікарні Павла Воєводи.

6 жовтня біля приміщення ЦРЛ, де розміщена меморіальна дошка лікарю-хірургу, відбувся короткий мітинг. Щоб віддати шану пам’яті Павла Олександровича, сюди прибули футбольні команди медиків з міста Житомира та Новограда-Волинського на чолі з головою профспілки медичних працівників області Аллою Супрягою.

О 12 годині на стадіоні ДЮСШ селищної ради відбулося три футбольні матчі, перед початком яких перед присутніми виступили: Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, голова райдержадміністрації Віктор Байда, голова районної ради Анатолій Липко, депутат обласної ради Тарас Собко, голова профспілки Алла Супряга, головний лікар КУ «Центральна районна лікарня» районної ради Павло Гуменюк та інші.

В упертій боротьбі перемогу виборола команда медиків з Новограда-Волинського, яка зіграла з футболістами Пулин (1:1).

У цих змаганнях не так важливий рахунок, як пам'ять про віддану своїй справі людину.

А.Ф.Супряга сказала, що Павло Олександрович був честю і совістю медичного працівника. Тож пам'ять про нього була, є і буде.