Пулинська селищна рада здійснює придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа за кошти субвенції з державного бюджету, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Запропоноване житло повинно відповідати наступним вимогам:

- загальна площа від 31,5 кв. м. до 40 кв. м.;

- жила площа не менше 13,65 кв. м.;

- кухня від 7 кв. м.;

- санвузол від 3,8 кв. м.;

- місце знаходження житла в смт.Пулини;

- житло повинно бути придатним для проживання та не бути визнаним аварійним або таким, що підлягає знесенню;

- відсутня заборгованість за сплату житлово-комунальних послуг;

- наявність правовстановлюючих документів;

- документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек.

Власників житла, які бажають продати нерухоме майно, просять звертатися за адресою: смт. Пулини, вул. Незалежності 13, відділ гуманітарний, телефон: 32183, електронна адреса:  otg.puliny@ukr.net  до 20.09.2018 року.