Про проведення конкурсу бізнес-проектів

Дата: 02.10.2018 08:52

З департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації до Пулинської громади надійшов лист такого змісту:

«Відповідно до порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів, затвердженого рішенням обласної ради від 21.12.2017 №868 (зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 31.05.2018 №1022 від 12.09.2018 №1204) «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік», передбачено надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва.

Ураховуючи оголошення чергового конкурсу бізнес-проектів відповідно до вищезазначеного Порядку, просимо інформацію, наведену в додатку, довести до суб’єктів малого та середнього бізнесу, оприлюднити в місцевих засобах масової інформації та розмістити на веб-сайтах.

Інформація про наступні конкурсні відбори розміщуватиметься на сайтах облдержадміністрації, обласної ради, департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації, інших засобах масової інформації та буде надсилатися додатково»

Додаток на 1-му аркуші в 1 прим.

Адреса департаменту: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, тел. (0412) 47-38-83. Web: www. еkonomу-zt. gov. ua

В. Градівський, в.о.директора департаменту.