1 жовтня – Міжнародний день музики

Дата: 01.10.2018 09:33

Музика – символ безмежного прагнення до світла, а світло – це шлях до гідного майбутнього. Музика — чудодійний засіб залучення до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

На календарі майже поруч два свята – День музики та День учителя.

Вітаємо викладачів школи мистецтв!!!

Ви робите гарну справу: виховуєте любов до прекрасного, відкриваєте шляхи до високої духовності, вчите розуміти світ; дбаєте про те, щоб українська нація була естетично вихованою.

Вітаємо Вас, і зичимо не втрачати наснаги і оптимізму попри всі труднощі. Нехай у вікнах школи мистецтв не згасають яскраві промені, що освітлюють шлях до знань. Здібних Вам учнів, якими ми всі разом будемо пишатися! Творчої наснаги Вам, мистецького неспокою та успіхів у професійній діяльності!