На території Пулинської громади відкрито два дитячі будинки сімейного типу

Дата: 28.09.2018 15:47

У селі Сколобів відкрито два дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ), куди влаштовано на виховання по 8 дітей. Відкриття відбулося 27 вересня за участі керівництва району, очільника Пулинської громади Олександра Гаврилюка, начальника відділу освіти селищної ради Наталії Опанащук, в. о. старости Кошелівського старостинського округу Станіслава Климчука.

Станіслав Анатолійович говорить, що сім"ї прибули з Кіровоградської та Івано-Франківської обл. Діти різного віку: від дошкільнят до старшокласників. У Сколобові на них чекали два двоповерхові будинки-котеджі, де створені всі умови для проживання. Таких будинків нараховується в Україні 54, яких до цього часу на Житомирщині не було.

Тож будемо сподіватися, що хороші побутові умови посприяють гарному навчанню та відпочинку дітей.