ПУЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДСНС ІНФОРМУЄ

Про виконання вимог постанови КМ України від 14.02. 2018 №80

Управління у межах повноважень повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 14 лютого 2018 р. № 80 "Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки" (далі - Постанова), яку розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки у відповідність з вимогами Законів України "Про адміністративні послуги" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями".

Постанова удосконалює процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а також надає можливість суб'єкту господарювання подати декларацію через адміністратора центру надання адміністративних послуг або ДСНС (дозвільного органу), або в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

Особи, які подали декларацію, несуть передбачену законом відповідальність за достовірність даних, зазначених у поданій декларації.

Також нагадуємо, що суб’єкту господарювання надано можливість не засвідчувати декларацію відбитком своєї печатки або у разі відсутності печатки — нотаріально.

Просимо врахувати дану інформацію для подальшої роботи та направлення відповідних матеріалів.

А.М. Павленко, начальник Пулинського районного сектору

Управління ДСНС України у Житомирській області.