Проводиться третій етап прийому документів у рамках реалізації Державної програми підтримки тваринництва (спеціальної бюджетної дотації за утримання молодняка ВРХ для фізичних осіб).

Дата: 26.09.2018 15:19

Відділом містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Пулинської селищної ради розпочато третій етап прийому документів від фізичних осіб для отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання молодняка ВРХ, який триватиме до 20 листопада поточного року.

Фото без описуДотацію за молодняк надають за кожні чотири місяці його утримання з наростаючим підсумком, враховуючи вік молодняка:

- за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 грн. за голову;

- за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 грн. за голову;

- за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1500 грн. за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк становить 2500 грн. із розрахунку на одну голову.

Для отримання дотації фізичні особи подають копії таких документів:

- паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку;

- паспорта громадянина України;

- довідки про відкриття рахунка в банку;

- документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб- платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Протягом другого етапу (станом на 1 вересня) подали документи на отримання дотації 149 жителів населених пунктів громади на 296 голів молодняка ВРХ. Загальна сума нарахованої дотації склала понад 280 тис. грн.. Відповідно до періоду утримання молодняка ВРХ віком від 1 до 5, від 5 до 9 та від 9 до 13 місяців уже в кінці вересня - на початку жовтня громадяни отримають нараховану дотацію у розмірі від 300 до 11900 гривень.

Ще важливо додати таке: «До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається сума державної дотації, яку отримує фізична особа з державного бюджету за утримання та збереження молодняка великої рогатої худоби, згідно ст. 165.1.1. Податкового кодексу України».

Тож, утримуєте молодняк ВРХ – отримайте державну дотацію.

Довідки та консультації за тел.: 31-6-75 (понеділок – п’ятниця з 8 до 17 год.).