Рятувальники ліквідовували наслідки буревію

Дата: 25.09.2018 14:43

24 вересня територією Житомирщини пронісся сильний буревій: вітер ламав дерева, зривав шифер з дахів. Негода не оминула і нашу громаду. Після 11 години до Пулинського районного сектору Управління ДСНС у Житомирській області почали надходити тривожні повідомлення:

об 11 год. 38 хв. внаслідок пориву сильного вітру на автодорозі Пулини - Кошелівка було повалено дерево, яке повністю перегородило шлях;

- о 12 год. 20 хв. поступило аналогічне повідомлення про те, що зламана вітром береза перешкоджає руху транспорту на відрізку дороги Пулини - Житомир (неподалік с. Ягодинка);

- о 13 год. 10 хв. в. о. старости Зеленополянського старостинського округу Марія Поліщук повідомила, що впало дерево на житловий будинок одного з мешканців. І є загроза розрушення будинку.

Фото без описуЗа згаданими адресами було направлено службовий автомобіль та 4 працівника із залученням спецзасобів.

За інформацією підполковника служби цивільного захисту Пулинського РС Управління ДСНС у Житомирській області Анатолія Павленка, рятувальники провели зрізання дерев та зачистку дороги. Наразі руху транспорту нічого не перешкоджає.