Житомирська область, Пулинський район

Безкоштовні окуляри для мешканців району

Дата: 18.09.2018 14:12

17-18 вересня у приміщенні поліклініки ЦРЛ (3-ій поверх, КНП «ЦПМСД») мешканці району безкоштовно отримували окуляри.

За інформацією головної медичної сестри установи Наталії Лисюк, станом на 10 годину (18 вересня) окуляри отримали 186 чоловік. Мешканець Пулин Йосип Карацінський говорить: «Я вдячний Наталії Сергіївні, котра видає нам окуляри, і тим людям, що посприяли у цьому».

В. о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пулинської райради Тарас Буланов так прокоментував подію: «Окуляри у кількості 1000 пар надійшли від благодійників з Норвегії через організацію ВМТ «Духовне відродження». А посприяв цьому депутат обласної ради Тарас Собко. Так як головна медсестра Н. С. Лисюк має свої функціональні обов’язки, ми вимушені лімітувати час. Тож видача окулярів проводитиметься з 14 до 16 години».