Пулинська громада прийняла участь у ХVIII сільських спортивних іграх  серед ФСК та ветеранів спорту Житомирської області

Дата: 10.09.2018 15:52

В суботу 8 вересня на спортивній арені Житомирського агротехнічного коледжу проведено  ХVIII сільські спортивні ігри серед ФСК та ветеранів спорту Житомирської області. Змагання проведені із 4 видів спорту: перетягування канату, гирьового спорту, армрестлингу та легкоатлетичної естафети. Команда Пулинська ОТГ взяла участь у всіх видах спорту.

Команда сформована із учнів Пулинської ЗОШ І – ІІІ ст.: Степанчук Д, Мороз Н., Зелінської А, Солодової Л.  виступала в легкоатлетичній естафеті і посіла 4 місце, тренер команди - Прохоренко О.С.

У перетягуванні канату команда ФСК та ветеранів спорту посіли 3 загальнокомандні місця. За команду  ФСК виступали: Іщенко О., Антонов В.  Жебровський Є., Мирончук В. (смт. Пулини), Павлюк Р., Дем’янчук Р.( с. Очеретянка). За команду ветеранів виступали: Іщенко М., Саюк В., Костриця В., Байделюк К.  (смт. Пулини)  та Парит М.( с. Кошелівка).

Команда ФСК  з армрестлингу посіла 3 загальнокомандне місце, за команду виступали: Шакура С., Банцер О. (смт. Пулини), Бабич А. -вчитель фізичного виховання Староолександрівської ЗОШ І – ІІ ст. Команда ветеранів посіла 2 місце, за команду виступали Шакура М., Костриця В. (смт. Пулини),  Ящук М. - вчитель фізичного виховання Староолександрівської ЗОШ І – ІІ ст.

У гирьовому спорті, і команда ФСК, і команда ветеранів посіли 3 загальнокомандне місце.  За команду ФСК виступали: Волощук І., Антонов В. (смт. Пулини), Панчук Т.- майстер спорту с. Стара Олександрівка; за команду ветеранів виступали: Шакура М., Костриця В. (смт. Пулини), Ящук М.-  вчитель фізичного виховання Староолександрівської ЗОШ І – ІІ ст.

Представник спортивної делегації,  голова  ГО Пулинської місцевої організації ВФСТ «Колос» Шакура М.П. дякує всім учасникам змагань за успішний виступ та директору ТОВ РГТ «Україна»  Трифонову Д.А. за надану спонсорську допомогу.

Відділ гуманітарний селищної ради