8 вересня – День фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна родина Пулинської громади!

Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту, зі  святом, яке пропагує силу, здоров’я, цілеспрямованість, волю до перемоги.
        Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя  сприятиме оновленню та процвітанню нашої громади, здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій .

Наші спортсмени гідно зарекомендували себе на різних  рівнях  змагань, досягаючи високих результатів, що говорить про нас, як про здорову і перспективну громаду.

Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень

З повагою,

Селищний голова                                                                     О.С.Гаврилюк